Namiot sferyczny – mglobe.greenhouse

Zastosowanie

Greenhouse to idealne poszycie do zastosowania w okresie zimowym jako ogród zimowy. Dzięki zastosowaniu transparentnej tkaniny PVC, promienie słoneczne wypełniają wnętrze oddając ciepło. Takie rozwiązanie powoduje, iż zimą nawet przy kilkustopniowym mrozie, w środku panują komfortowe warunki do odpoczynku. Mglobe.greenhouse może również pełnić funkcję nowoczesnej przydomowej szklarni, dzięki której uprawa wymagających roślin lub warzyw nie będzie już problemem. Membrana wyposażona jest w otwory wentylacyjne, które zlokalizowane są w szczycie konstrukcji oraz otwór dla klimatyzatora lub nagrzewnicy (Air Condition / Heating).

Membrana Transparentna

Wysokiej jakości folia PVC klasyfikowana jako trudnopalna według metody testowej zgodnej z BS 5438:1989. Folia o dużej wytrzymałości mechanicznej, odporna na działanie UV. Idealna do stosowania w warunkach zewnętrznych od – 20 stopni Celsiusa do + 70 stopni Celsiusa. Folia posiada atest higieniczny i charakteryzuje się wysoką przejrzystością.

System Drzwi

Namiot Sferyczny mglobe.greenhouse wyposażony jest w jedno wejście okrągłe, które można zamknąć za pomocą dołączonego do zestawu systemu drzwi. Drzwi wykonane są z folii PVC, która charakteryzuje się wysoką przejrzystością. Mocowane są do obręczy wejścia za pomocą wytrzymałych pasków.

Na specjalne życzenie możemy wykonać modyfikację polegającą na zastosowaniu większej ilość otworów wejściowych do namiotu sferycznego. Rozwiązanie to szczególnie znajduje uznanie w większych konstrukcjach, gdzie poza wejściem centralnym z przodu namiotu dla Klientów/Gości, znajdują się dodatkowe wejścia dla obsługi eventu.

 

Waga – Mała Waga – Duży Efekt!

Membranę zaprojektowaliśmy tak aby zapewnić użytkownikowi naszych systemów łatwość i lekkość montowania poszczególnych elementów. Membrana mglobe.greenhouse składa się z dwóch części.

Transparentna część membrany została wyposażona w specjalne otwory do mocowania liny naciągowej, przez co „nasunięcie” poszycia na namiot nie stwarza żadnych problemów.

Do każdego namiotu sferycznego załączamy szczegółową instrukcję obsługi oraz zasady bezpiecznego użytkowania.

 

Konstrukcja – Obiekt Inżynierii

Elementy konstrukcyjne namiotów sferycznych wykonane są z wysokiej jakości aluminium. Stosowane aluminium do produkcji składowych konstrukcji, charakteryzuje się bardzo wysoką wytrzymałością mechaniczną. Konstrukcja jest odorana na działania warunków atmosferycznych – nie koroduje.

Dlaczego Aluminium?

Na etapie opracowywania koncepcji produktu, wybierając różnego rodzaju dostępne stopy metali, zadecydowalsmy, iż oferowany produkt musi spełniać cztery najważniejsze dla Nas założenia:

  • po pierwsze – konstrukcja musi być stabilna i wytrzymała mechanicznie,

  • po drugie – elementy konstrukcyjne muszą być lekkie, aby nie było konieczności używania specjalistycznego sprzętu do montażu,

  • po trzecie – możliwości logistyczne naszego odbiorcy, łatwość transportu,

  • po czwarte – design.

Biorąc pod uwagę powyższe, można twierdzić, iż tworzymy coś wyjątkowego!