Namiot Glampingowy

Kemping w stylu Glamour!

MGLOBE.Glamping  Nowoczesna forma Glampingu!

Najlepsze miejsca kempingowe na świecie oferują szereg udogodnień dzięki którym możemy poczuć się wyjątkowo.  Odpowiedzią na wzrastające zainteresowanie przebywania w bliskości z naturą jest nasz namiot sferyczny w wersji Glamping. Termin Glamping powstał z połączenia dwóch słów z ang. Glamour – przepych, luksus oraz ang. Camping – kemping. MGLOBE.Glamping to idealna propozycja dla Tych, którzy kochają przyrodę i będąc blisko niej, chcą korzystać z wygody i przestrzeni w wyjątkowej atmosferze niecodziennego designu.

 • Wakacje a może wakacyjny Biznes?

  Glamping to luksusowa wersja kempingu, idealna dla wszystkich którzy marzą o wypoczynku w bezpośrednim kontakcie z naturą. Planujesz wakacje, a może biznes wakacyjny? MGLOBE.Glamping to innowacyjne rozwiązanie, które swym designem i niepowtarzalną formą wzbudza zainteresowanie.

 • Panorama – Okno na otaczający Cię Świat.

  Dzięki panoramicznemu oknu, które obejmuje całą przednią ścianę namiotu sferycznego, odnosi się wrażenie bycia w samym środku natury. Powstaje efekt bliskości natury jakiego nie da się osiągnąć w domkach kempingowych, przyczepach czy tradycyjnych namiotach.

 • Nieograniczone możliwości aranżacji!

  Możliwych sposobów aranżacji jest tyle, ile miejsc kempingowych na świecie. Układ wnętrza i jego umeblowanie, ewentualą zabudowę – toaletę, aneks kuchenny lub inne – pozostawiamy Tobie. Przestrzeń dostosować możesz do założeń i potrzeb Twoich lub Twoich Gości.

Dostępne wielkości namiotów

 • Glamping 6.0

  • Powierzchnia: 28.00 m2
  • Średnica: 6.00 m
  • Wysokość: 3.56 m

 • Glamping 7.0

  • Powierzchnia: 38.00 m2
  • Średnica: 7.00 m
  • Wysokość: 4.15 m

 • Glamping 9.0

  • Powierzchnia: 64.00 m2
  • Średnica: 9.00 m
  • Wysokość: 4.50 m

Który wariant będzie dla Ciebie odpowiedni?

 • Glamping Standard


  Średnica: 6.0 m, 7.0 m, 9.0 m.
  Powierzchnia: 28 m2, 38 m2, 64 m2.
  Membrana: Trudnopalna B1 wg. DIN 4102 / BS 5438:1989.
  Otwór wejściowy: Jeden.
  Drzwi: Wysokiej jakości materiał PVC.
  Konstrukcja: Aluminium.
  Otwór A/C – Heating: 2
  Otwory wentylacyjne: 3 lub 5 w szczycie, uzależnione od wielkości namiotu.
  Wyposażenie: wyposażenie według aranżacji Klienta.
  Ogrzewanie: istnieje możliwość zainstalowania nagrzewnicy elektrycznej, kominka elektrycznego, klimatyzatora lub innych urządzeń nie emitujących spalin.

 • Glamping Premium

  Średnica: 6.0 m, 7.5 m, 9.0 m.
  Powierzchnia: 28 m2, 44 m2, 64 m2.
  Membrana: Trudnopalna B1 wg. DIN 4102 / BS 5438:1989.
  Otwór wejściowy: Jeden.
  Drzwi: Wysokiej jakości tkanina PVC.
  Konstrukcja: Aluminium.
  Otwór A/C – Heating: 2
  Otwory wentylacyjne: 3 lub 5 w szczycie, uzależnione od wielkości namiotu.
  Ogrzewanie: Możliwość zainstalowania kominka z odprowadzeniem spalin na zewnątrz namiotu. Szczegóły w karcie technicznej produktu. Możliwość zainstalowania urządzeń elektrycznych.
  Wyposażenie: wyposażenie według aranżacji Klienta.
  Panele izolujące: Możliwość zastosowania dodatkowej izolacji termicznej.

  Dostępny wkrótce!

 • 25
  Odkryj Ideę Glampingu
 • 50
  Określ Swoje Potrzeby
 • 75
  Przedstawimy Rozwiązanie
 • 100
  Dostarczymy Produkt

Masz pytania lub sugestie?

Napisz do Nas

 • Membrana

  Materiały PVC lub PES użyte do wykonania membran zewnętrznych spełniają najwyższe standardy jakości, pochodzą od renomowanych Niemieckich producentów. Wszystkie tkaniny docinamy pod wymiar, a następnie przy użyciu nowoczesnych maszyn spawających o wysokich częstotliwościach łączymy w niepowtarzalny sferyczny kształt. Tak przygotowana membrana spełnia najwyższe standardy jakościowe.

  Materiały PVC użyte do produkcji posiadają certyfikaty trudnopalności. Trudnopalna lub niezapalna membrana jest gwarancją bezpieczeństwa użytkowania.

 • Konstrukcja

  Nowoczesny namiot o niepowtarzalnym designie dzięki swojej aluminiowej konstrukcji zyskuje na funkcjonalności. Montaż, demontaż, przestawienie lub obrócenie namiotu jest możliwe bez specjalistycznej ekipy monterów, specjalistycznych narzędzi, dźwigów lub podnośników. Zastosowane aluminium gwarantuje trwałość i estetyczny wygląd przez długi czas – elementy konstrukcji nie korodują.

  Aluminiowa konstrukcja w połączeniu z wytrzymałą membraną MGLOBE.glamping pozwala na użytkowanie namiotu o każdej porze roku. Wszystkie konstrukcje zostały sprawdzone obliczeniowo pod kątem wytrzymałości na obciążenie wiatrem (10 w skali Beauforta) i śniegiem.

Informacje o produktach

W jakich warunkach mogę bezpiecznie użytkować namiot Glampingowy?

Namioty Sferyczne oferowane przez MGLOBE produkowane są zgodnie z dokumentacją projektową. Każdy namiot sferyczny posiada obliczenia statyczne według obowiązujących norm. Konstrukcje odporne są na obciążenie wiatrem dla prędkości szczytowej równej 10 w skali Beauforta jak i obciążenie śniegiem zgodnie z wymaganiami normowymi dla tego typu konstrukcji. Jako producent zalecamy użytkowanie namiotu sferycznego w warunkach umiarkowanych, nie dopuszczając do przekroczenia wyżej wskazanych wartości obciążeń.

Jak klasyfikowane są konstrukcje namiotów sferycznych względem pozwoleń na użytkowanie?

Wszystkie oferowane przez MGLOBE namioty sferyczne klasyfikowane są jako tymczasowe konstrukcje namiotowe i jako takie nie wymagają pozwolenia na użytkowanie. Zalecamy weryfikację przepisów obowiązujących lokalnie dla planowanego miejsca rozstawienia namiotu.

Gwarancja

Udzielamy 12 – miesięcznej gwarancji na wszystkie elementy składowe namiotu sferycznego. Gwarancja nie obejmuje mechanicznych uszkodzeń elementów konstrukcyjnych i mechanicznych uszkodzeń poszycia zewnętrznego. Uszkodzenia powstałe na skutek niezastosowania się do zasad bezpieczeństwa, nieprawidłowej konserwacji, nieprzestrzegania instrukcji składania konstrukcji (montaż / demontaż) lub działania osób trzecich, także wyłączone są z gwarancji.