O Nas

 • Jesteśmy Kreatywni.
  Projektujemy i tworzymy unikatowe produkty dla Ciebie

  Napisz do Nas
 • Tworzenie niepowtarzalnych konstrukcji wymaga sięgnięcia po naprawdę innowacyjne technologie.

  W rezultacie powstaje zaawansowany technologicznie produkt, który w równym stopniu jest dziełem sztuki, jak i nowatorskiej inżynierii.

Jak pracujemy

 

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy aktywnie i z zaangażowaniem tworzą alternatywne i innowacyjne rozwiązania dla domu i biznesu.

 

Nasze Wartości


  • Praca zespołowa

   Wierzymy, że najlepsze rozwiązania powstają jako wynik pracy zespołowej. Budujemy dobre, długoterminowe relacje z klientami i we własnym gronie, umiemy docenić odmienny punkt widzenia oraz potrafimy się skutecznie komunikować.

  • Strategiczne działanie

   Działamy w oparciu o jasno sprecyzowane cele i zadania strategiczne. Wykonujemy tylko taką pracę, która dodaje wartości naszej Firmie. Tam gdzie to tylko możliwe, upraszczamy, standaryzujemy i usprawniamy procesy modelu biznesowego.

  • Skupiamy się na przyszłości

   Dążymy do bycia najlepszymi we wszystkich strategicznych obszarach działania naszej Firmy. Nieustannie porównujemy swoje wyniki z innymi najlepszymi wynikami, zarówno w Firmie, jak i poza nią – wyciągamy wnioski z naszych sukcesów i porażek.

  • Rzetelność

   Rzetelność i odpowiedzialność są podstawą naszej działalności. Stosujemy się do wymogów niezależności i obiektywizmu na podstawie których prowadzimy działalność.

  • Dążymy do doskonałości

   Mamy pełne zrozumienie tego, dokąd zmierzamy, koncentrujemy nasze środki na realizacji ambitnych celów i strategii. Rozwijamy nasze umiejętności, aby w pełni realizować ustalone strategie działania i usuwać wszelkie bariery.

  • Innowacje dla Klientów

   Przywiązujemy dużą wagę do wprowadzania istotnych innowacji służących naszym Klientom.
   Kwestionujemy konwencjonalne rozwiązania i szukamy nowych sposobów działania w celu zdobycia wysokiej pozycji na rynku.

Nasz Zespół

 • Michał Nowicki

  — Prezes Zarządu
  Executive Master of Business Administration

  Nadzoruje sprzedaż i marketing, prowadzi stałą analizę konkurencji i trendów rozwoju rynków dla poszczególnych grup produktowych. Odpowiada za opracowywanie, wdrażanie i stałe doskonalenie modelu biznesowego MGLOBE POLAND SP. Z O.O.

 • Michał Maron

  — Członek Zarządu/Dyrektor Produkcji
  Magister Inżynier Budownictwa

  Pełni nadzór nad procesami w zakładzie produkcyjnym. Opracowuje długoterminowe plany w zakresie postępu technicznego, planów inwestycyjnych i modernizacyjnych. Kontroluje harmonogram oraz jakość wykonywanych prac.

Co możemy jeszcze zrobić aby cię przekonać?

Skontaktuj się Dołącz do Nas